Логотип Портала Удачи
Вход на сайт
Логин
Пароль
Зарегистрироваться
Напомнить пароль
Мы в соц. сетях
Актуальный опрос
Пользуетесь ли вы услугами психолога?
нет, но допускаю возможность
48,7% (95 чел)
нет, и никогда не буду
38,5% (75 чел)
да, пробовала
7,7% (15 чел)
да, участвую в разных группах
4,1% (8 чел)
да, регулярно (прохожу терапию)
1% (2 чел)
всего проголосовало 195 чел
Все опросы | Добавь свой опрос

Другие опросы:
- Что Вы делаете с ненужными вещами?
- Какую пору года вы любите больше всего?
- ЧМ 2014 по футболу выиграет
Календарь акций
« Июнь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Кто дома

Посетителей за последние 5 мин: 152
гостей: 150, пользователей: 2

Реклама
Последние комментарии
Сделать стартовой Услуги и реклама Правила и соглашения Контакты
Акции » НА ХІТ FM - ШУБА КАЖДЫЙ ДЕНЬ! » Правила
НА ХІТ FM - ШУБА КАЖДЫЙ ДЕНЬ!
4.6
Оцени
Всего 14 голосов

НА ХІТ FM - ШУБА КАЖДЫЙ ДЕНЬ!

Сроки проведения 20 дек 2010
24 дек 2010
Официальный сайт акции
Официальные правила

Просмотров: 10460 +0
Переходов на сайт: 1181 +0
Метки: акция, радиоэфир

Автор: stefan9, добавлено 05 Dec 2010, 14.52

Я участвую в акции
участники
Добавить в закладки
Описание

Ведущие утреннего шоу «Happy Ранок на Xiт FM» хотят, что бы вам всегда было тепло и уютно! Именно поэтому в преддверии Нового года Сенкевич, Субботина и Анатолич ежедневно дарят по дорогой натуральной шубе своим слушательницам.
Для этого

Далее
Официальные правила

ОФИЦИАЛЬНЫЕ УСЛОВИЯ УЧАСТИЯ:

  1. Розіграш призів  (надалі «Акція») відбуватиметься з метою проведення конкурсу серед осіб, які бажають отримати Приз на умовах викладених у цих Правилах.

 

  1. Організатором акції виступає ТОВ ТРК «Медіа Маркет».

 

  1. Контроль над проведенням акції та дотриманням цих Умов здійснює Організатор.

 

  1. Акція проводиться в період з 20.12 2010р. по 24.12 2010р. включно.

 

  1. Учасником Акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, отримали паспорт та яким присвоєно в установленому порядку ідентифікаційний номер платника податку. Не можуть бути Учасниками Акції працівники та представники будь-якої компанії, залученої до проведення даної Акції, а також члени їхніх сімей та близькі родичі. Одна особа має право взяти участь в Акції один раз.

 

  1. Особи, які відповідають критеріям, визначеним пунктом 5 Правил, та бажають взяти участь в Акції, реєструються на сайті www.hitfm.ua, а також повідомляють свої особисті дані.

 

  1. Акція полягає у розіграші серед зареєстрованих учасників Акції Призу у вигляді сертифікату на придбання хутряної шуби на суму 20 000 (двадцять тисяч) гривень в салоні-магазині. Переможець може обрати шубу вартістю більше, ніж 20 000 грн., сплативши різницю за власний рахунок. Заміна Призу грошовим еквівалентом, у повному обсязі або частково, не допускається.

 

  1. Переможець Акції визначається щотижня шляхом випадкового відбору серед Учасників Акції. Остаточне рішення щодо переможця прийматимуть ведучі передачі «Happy Ранок на Хіт ФМ» в ефірі радіостанції «Хіт ФМ». Переможцем обирається Учасник, якому ведучі передачі «Happy Ранок на Хіт ФМ»  зателефонують в прямому ефірі та який повинен за пропозицією ведучих заспівати в прямому ефірі пісню «В лесу родилась елочка». Переможці в загальній кількості 5 особ визначатимуться в ефірі радіостанції «Хіт ФМ» у передачі «Happy Ранок на Хіт ФМ» » відповідно 20,21,22,23,24 грудня 2010 року.

 

  1. Право на отримання Призу зберігається за Переможцем протягом 30 днів від дня проведення розіграшу Призу.

 

10.  Своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- і кінозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, а також розміщення в мережі Інтернет.

 

11.  Для отримання Призу Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у робочий час, пред'явивши паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податку.

 

12.  Переможець, який виконав всі умови Акції та має право на отримання Призу, погоджується самостійно забезпечувати сплату всіх необхідних податків і платежів, пов'язаних з отриманням Призу, в порядку, визначеному законодавством України.

 

13.  Учасники Акції дають згоду на те, що їх імена, фотографії, будь-які інші дані про них, включаючи  аудіо- та відеозаписи, можуть бути використані в телерадіопередачах, в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інших матеріалах тощо, у тому числі з рекламною метою, без будь-якої матеріальної винагороди та додаткового письмового погодження. Водночас учасники Акції дають згоду на інтерв’ю з їхньою участю під час та по закінченні Акції. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв'ю та матеріали повністю належать Організатору.

 

14.  Організатор має право відмовити у наданні Призу Учаснику, який надав неправдиві відомості про себе, не надав необхідних даних про себе та/або документів, або раніше вже брав участь в Акції.

 

15.  У випадку відмови Переможця від отримання Призу чи його не звернення до Організатора протягом 30 днів від дати закінчення Акції, зазначеної у п.4 Правил, Організатор залишає за собою право розпоряджатися Призом на власний розсуд.

 

16.  Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів.

 

17.  Організатори зберігають за собою право на зміну цих правил протягом всього строку проведення Акції.

 

18.  Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном 044 2073990