Логотип Портала Удачи
Вход на сайт
Логин
Пароль
Зарегистрироваться
Напомнить пароль
Мы в соц. сетях
Актуальный опрос
Пользуетесь ли вы услугами психолога?
нет, но допускаю возможность
48,4% (88 чел)
нет, и никогда не буду
39% (71 чел)
да, пробовала
7,1% (13 чел)
да, участвую в разных группах
4,4% (8 чел)
да, регулярно (прохожу терапию)
1,1% (2 чел)
всего проголосовало 182 чел
Все опросы | Добавь свой опрос

Другие опросы:
- Что Вы делаете с ненужными вещами?
- Какую пору года вы любите больше всего?
- ЧМ 2014 по футболу выиграет
Календарь акций
« Январь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Кто дома

Посетителей за последние 5 мин: 130
гостей: 129, пользователей: 1

Реклама
Последние комментарии
Сделать стартовой Услуги и реклама Правила и соглашения Контакты
Акции » Акція від ТМ Vici. АТБ » Правила
Акція від ТМ Vici. АТБ
4.0
Оцени
Всего 4 голоса

Акція від ТМ Vici. АТБ

Сроки проведения 01 ноя 2011
04 мар 2012
Официальный сайт акции
Официальные правила

Просмотров: 3799 +0
Переходов на сайт: 610 +0
Метки: розыгрыш призов, купи и получи, промо, СМС, смс

Автор: OLivka, добавлено 07 Nov 2011, 23.00

Я участвую в акции
участники
Добавить в закладки
Описание

Вигравай призи від Vici - сертифікат на турпоїздку та багато інших подарунків
Для участі в Акції  необхідно:1. в Період проведення Акції купити продукцію ТМ Vici в магазині АТБ.2. зберегти чек на протязі всього Періоду проведення Акції.3. ...

Далее
Официальные правила

http://vici.dp.ua/

 

ПРАВИЛА участі в Акції від ТМ Vici1. Організатор та Виконавець Акції.
1.1. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю „Вічунай Україна” (далі – «Організатор»),

1.2. Виконавцем Акції є Агентство «МАРКЕТОЛОГ», (далі – «Виконавець»)

1.3. Усі дії Викнавця узгоджені з Організатором, та виконуються за його вказівками.


2. Учасники Акції.
2.1. В Акції можуть брати участь усі повнолітні покупці магазинів АТБ, (далі – «Учасник» або «Учасники»).

2.2. Учасником Акції вважається особа, у якої є чек з вказанною у ньому продукцією ТМ Vici.

2.3. При втраті чека на будь-якому етапі Акції, покупець автоматично перестає бути Учасником Акції.

2.4. Учасником Акції вважається особа – власник номера мобільного телефона, з якого буде відправлена інформація для реєстрації в Акції.

2.5. В Акції не можуть брати участь та не визнаються Учасниками працівники Організатора, Виконавця, Контент-провайдера, а також їхні найближчі родичі: чоловік або дружина, діти, брат, сестра, батько, мати, дід, баба.3. Тривалість Акції та місце її проведення.
3.1. Акція триває з 01.11.2011 року по 04.03.2012 року включно (далі – «Період проведення Акції»).

3.2. Акція проводиться в магазинах АТБ на всій території Україні (далі – «Місце проведення Акції»).4. Продукція, що бере участь в Акції.
4.1. В Акції бере участь продукція Організатора, ТМ Vici (надалі – Продукція):5. Подарунковий фонд Акції.

5.1. Під Подарунком або Головним подарунком, вважається отримання Подарунка або Головного подарунка за 1,00(одну) грн. з врахуванням ПДВ.
5.2. Сто Подарунків в місяць. Подарунок, це матеріальна цінність, вартістью по 50,00 (п’ятдесят) гривень кожний. Подарунок обирає Організатор.

5.3. Один Головний подарунок в місяць - Туристичний сертифікат на сумму 5000,00 (п'ять тисяч) гривень.6. Порядок участі в Акції.
Для участі в Акції та отримання статусу Учасника особам, які відповідають вимогам, п.2.1. цих Правил, необхідно:

6.1. в Період проведення Акції купити продукцію ТМ Vici в магазині АТБ.

6.2. зберегти чек на протязі всього Періоду проведення Акції.

6.3. зареєструватись, як учасник, відправивиши номер чека АТБ, в якому є продукція ТМ Vici в SMS на короткий номер 4567. Текст смс – номер чека. Мобільний номер, на який необхідно відправити смс – 4567.

6.4. Послуга доступна для абонентів усіх національних GSM операторів України. Вартість відправки SMS-повідомлення на номер 4567 — для абонентів МТС, JEANS – згідно з тарифним планом; для абонентів КИЇВСТАР, Beeline складає 0,39 грн., для абонентів life:) – 0,49 грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Контент-провайдер ТОВ «Євроінформ». м. Дніпропетровськ, вул. Малиновського, 6. Служба підтримки (056) 770-48-97 (з 9.00 до 18.00 крім вихідних).

6.5. кожен чек може бути зареєстрованним один раз.

6.6. кожен Учасник має право покупати необмежену кількість товара ТМ Vici, та відправляти необмежену кількість номерів чеків. В такому разі кожен чек буде зареєстрований окремо, та додає шанс на перемогу.

6.7. Організатор і Виконавець Акції залишають за собою право відмовити в участі в Акції та в наданні права на отримання Подарунку або Головного подарунку, особі, яка невірно надала інформацію та/або не виконала ці Правила. Право на участь в Акції чи отримання Подарунку або Головного подарунку не успадковується та не передається іншим особам будь-яким чином.7. Визначення переможців
7.1. Визначення Учасників, які отримають Головний подарунок (надалі – Переможці Акції) відбувається шляхом проведення випадкової вибірки у присутності комісії, що складається з представників Організатора та Виконавця.

7.2. Переможцем акції стає особа, яка:

7.2.1. в період акції купила продукцію ТМ Vici в магазині АТБ;

7.2.2. має чек АТБ з вказанною продукцією ТМ Vici;

7.2.3. зареєструвалась як Учасник;

7.2.4. ії номер чека був отриман шляхом проведення випадкової вибірки;

7.2.5. в день проведення випадкової вибірки з переможцем вдалось поспілкуватись, та отримати всі данні, для вручення Головного подарунку (копія паспорту, копія довідки про ідентифікаційний номер, копія чеку).

7.3. Визначення Переможців Акції відбудуться:

01.12.2011р, 06.01.2012р, 03.02.2012р, 03.03.12р. о 10:00.

7.4. В день проведення випадкової вибірки, Виконавець повідомляє Учасника, який буде визнаний Переможцем Акції, про його перемогу в Акції за телефоном, з якого була відправлена інформація для реєстрації в Акції, шляхом відправлення SMS.

7.5. При повідомлені Переможця Акції про його перемогу, він повинен назвати П.І.П., місто проживання, та в цей день до 17:00 підтвердити по телефону наявність у нього чека з продукцією ТМ Vici, та повторно назватиномер чека для перевірки.

7.6. В разі відсутньості чека, Переможець, згідно п. 2.3. перестає бути Учасником акції, а проведення випадкової виборки для визначення Переможця Акції проводиться повторно, доки Переможець не буде визначен остаточно.

7.8. Визначення Учасників, які отримають Подарунок відбувається шляхом проведення випадкової вибірки у присутності комісії, що складається з представників Організатора та Виконавця після визначення Переможця Акції.

7.9. Правила отримання Подарунків, такі ж, як і для отримання Головного подарунка. (п.7.2. – 7.5.)

7.10. Якщо учасник акції відправив декілька смс з різними номерами чеків, та став володарем декілька Подарунків, то він отримує не більш двох Подарунків. Інші Подарунки вертаються Організатору для проведення випадкової вибірки серед ішних Учасників.

7.11.За результатами випадкової вибірки складається протокол, який підписується членами комісії.

7.12 . Організатор вправі змінити строки проведення Акції і дати визначення переможців, а також інші умови. Інформація про такі зміни розміщується на сайті www.vici.dp.ua.8. Порядок, умови та строки отримання Подарунка та Головного подарунка
8.1. Порядок отримання Подарунка та Головного подарунка:

8.1.1. Після повідомлення Виконавцем Учасника про те, що він є Переможцем, за телефоном, такий Переможець повинен надати Виконавцю копії наступних документів: копія чека АТБ з продукцією ТМ Vici, копію паспорта громадянина України, копію Довідки державної податкової інспекції про присвоєння Учаснику ідентифікаційного номера (далі – «Довідка про ідентифікаційний номер»). Документ має бути передано Виконавцю протягом чотирьох робочих днів з моменту, коли Виконавець повідомив такого Учасника про перемогу.

8.1.2. Після надання документів, зазначених в п.8.1.1., Переможець та Виконавець домовляются, яким чином найзручніше Переможцю отримати Подарунок або Головний подарунок.

8.1.4 Після отримання Подарунка та Головного подарунка Переможець повинен зв’язатися з Виконавцем та підтвердити отримання не більш ніж через 5 діб. Якщо інформація від Переможця не надійшла - Подарунок або Головний подарунок вважається отриманим.

8.1.5. Строк, коли Учасник має можливість скористатись правом на отримання Подарунку, закінчується30 квітня 2012 року.По закінченню цього строку Подарунки передаються Організатору який використовує їх на власний розсуд.

8.2. Всі Подарунки в рамках цієї Акції можуть бути отримані її Учасниками лише на умовах цих Правил.

8.3. Учасник автоматично втрачає набуте ним право на отримання Подарунку в наступних випадках:

а) якщо Виконавець не зможе зв’язатися з Учасником за номером телефону, зазначеним самим Учасником, або іншими можливими для Виконавця засобами з незалежних від Виконавця причин;

б) учасник не підтвердив наявність у нього чека АТБ з продукцією ТМ Vici.
в) якщо Учасник на час початку проведення Акції не був повнолітнім громадянином України;
г) якщо Учасник, який здобув право на отримання Подарунка, з причин, незалежних від Виконавця, не має можливості одержати Подарунок;
е) у разі смерті Учасника.

8.4. У випадку втрати права на отримання Подарунку Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора, Виконавця проведення Акції.

8.5.Учасник не має права на отримання будь-якої грошової або іншої компенсації від Організатора чи Виконавця замість Подарунка або Головного подарунка.9. Загальні умови Акції.
9.1. Подарунки обміну та поверненню не підлягають. Організатор, Виконавець не несуть відповідальності за подальше використання (засіб, мету тощо) Подарунків після їх одержання Переможцями Акції.

9.2. Беручи участь в Акції, тобто відправивши SMS – автоматично вважається, що всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

9.3. Усі результати Акції остаточні і не підлягають перегляду чи/або оскарженню. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного в Україні законодавства. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

9.4. Процедура визначення одержувачів Подарунків не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

9.5. Організатор, Виконавець не несуть ніякої відповідальності за неналежну роботу поштових або инших кур’єрских служб.

9.6. Організатор, Виконавець не несуть ніякої відповідальність за втрату та/або розголошення третім особам інформації щодо Учасника під час пересилання такої інформації поштовими або кур’єрськими службами.

9.7. Організатор, Виконавець не несуть відповідальності за неможливість надати Подарунок, а також за інші можливі наслідки при наданні Учасниками Акції недостовірної інформації щодо себе та засоби зв’язку з ними.

9.8. Беручи участь у Акції, кожен Учасник фактом своєї участі підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами, свою повну та безумовну згоду з ними, свою згоду на використання наданої ним інформації Організатором, Виконавцем, з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, засобами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. передачу третім особам), у тому числі на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою.

9.9. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків, та/або отримання Подарунків тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції, включаючи на відмову від отримання Подарунків, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора/Виконавця Акції будь-якої компенсації.

9.10. Зобов’язання по утриманню та сплаті всіх передбачених чинним законодавством України податків з доходів фізичних осіб, зборів та платежів в зв’язку з отриманням Переможцями Подарунків та відповідальність за неналежне виконання чи невиконання цього зобов’язання несе кожен Переможець Акції.

9.11. Відповідальність за дотримання законодавства України при проведенні даної Акції, за проведення процедури визначення власників Подарунків несе Виконавець Акції.

9.12. Виконавець та Організатор Акції не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця Акції обставини.

9.13. Ці Правила, а так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на сайті www.vici.dp.ua.

9.14. Перелік переможцев в акціі щомісяця розміщується на сайті www.vici.dp.ua.

9.14. Подарунок або Головний подарунок не можуть бути замінені грошовим еквівалентом.